Автоматичний полив

Автоматичний полив
Автоматичний полив
Автоматичний полив
Автоматичний полив
Автоматичний полив

Автоматичний полив.

Садовий центр Зелений Двір надає послуги по монтажу, проектування, гарантійному обслуговуванню систем автополиву на території м.Херсона та Херсонської області.
Автоматичний полив (автополив) – це система поливу, при якому вода зрошує зелені насадження в оптимальному для них кількості та в регулярному циклі без участі людини. Управління автополивом здійснюється завдяки заданої програми мінікомп’ютера (контролера), вмикає і вимикає полив даної зони ділянки.
Класифікація систем автоматичного поливу.
Залежно від зони застосування і поставлених цілей автополив поділяють на такі види:

  • Полив дощуванням
    Крапельний полив
    Підгрунтовий полив

Автополив Херсон Автоматический полив

Полив дощуванням.

Автополив дощуванням – один з найпопулярніших і поширених методів автоматичного поливу. Головною особливістю такого поливу є розбризкування води над поверхнею земельної ділянки. Даний спосіб поливу дуже схожий з ефектом дощу, що надає йому такі характеристики:
– розподіл вологи рівномірно, незалежно від ландшафту даної ділянки;
– очищає поверхню рослин від пилу, що дає їм можливість більш активно “дихати", і швидше накопичувати органічні речовини.
– зволоження крім ґрунту, і навколишнього повітря, що і знижує його температуру.

Слід зазначити, що при такому автополивом дуже важливо створити баланс між швидкістю подачі води і інтенсивністю її вбирання грунтом. При високій швидкості подачі води, грунт може не встигати вбирати вологу, внаслідок чого можуть утворюватися калюжі, грунт запливе і покриється кіркою. Виправити цю ситуацію допоможе регулювання вихідного отвору дощувальної насадки.
Автополив дощуванням дозволяє разом з подачею води вносити добрива, в будь-який час доби, використовуючи будь-які поливні норми.

Автополив Херсон Автоматический полив

Переваги.
Підходить до всіх ділянок зі складним рельєфом, де неможливо підвести поверхневе зрошення
Ефективно для поливу більшості культур
Широкий діапазон обладнання (діаметр сопла дощовиків) дозволяє відрегулювати інтенсивність поливу
Рівномірний розподіл вологи на зрошуваному ділянці
Можливість внесення добрив разом з подачею води

Недоліки.
При вітряній погоді нерівномірне зрошення.
Ускладнює проведення оранки.

Автополив Херсон Автоматический полив

Крапельний полив.
Крапельний автополив – найбільш економічний вид автополива, при якому вода подається безпосередньо в прикореневу зону рослин. Використовують цей метод поливу, як правило, на присадибних ділянках, фермерських господарств, садах, городах.

Переваги.
Економія витрати води на одиницю продукції
Вітер не впливає на розподіл вологи
Немає периферійної втрати води
Чи не заважає проведенню сільськогосподарських робіт на ділянці поливу

Недоліки.
Не придатне як протівозаморозковое зрошення
Чи не прийнятно для допоміжних технічних поливів
Не працюе зрошення молодих саджанців дерев

Автополив Херсон Автоматический полив

 

Підгрунтовий полив.
Підгрунтовий полив – система автополиву при якому, зрошення здійснюється за допомогою гидробуров різних конструкцій або стаціонарно покладених в грунт зволожувачів.
Вибір оптимального методу автополиву для вашої ділянки допоможуть здійснити наші фахівці, попередньо комплексно проаналізувавши особливості зрошуваної території. Надається обладнання (Hunter, Gardena, K-Rain, Rain-Bird) для автоматичного поливу компанією Зелений Двір зарекомендувало себе в усьому світі.
Ми пропонуємо вам проектування, монтаж, сервісне обслуговування систем автоматичного поливу, а також послуги з благоустрою присадибної ділянки, будинку.

Замовити Автополив, а також отримати консультацію техобслуговування за ним, ви можете відвідавши наш Садовий Центр – Зелений Двір, розташований за адресою:

м.Херсон вул.між 18 і 19 Східної

або телефонуйте

050318 50 34