Озеленення

Озеленення
Озеленення

 

Озеленення – комплекс різноманітних видів робіт зі створення та використання рослинних насаджень на земельній ділянці. Також озеленення можна охарактеризувати, як поліпшення екосистеми та благоустрою прибудинкових та присадибних ділянок. У наші дні, ландшафтний дизайн набирає популярність серед домовласників. Після того як будинок побудований, планується і створюється сад, квітники, клумби та газони навколо нього.

Озеленення Херсон, Миколаев, Одеса, Запоріжжя

У садовому центрі Зелений Двір ви можете скористатися послугами професійних ландшафтних дизайнерів, замовити проект і вибрати необхідні для робіт рослини і матеріали. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально і обговорюємо проект детально, адже саме на етапі ландшафтного проектування закладається загальний стиль і тенденція ландшафтного дизайну прибудинкової ділянки. Садовий центр Зелений Двір здійснює широкий спектр послуг з благоустрою земельних ділянок:

ландшафтне проектування
автоматичний полив
укладання газону
висадка рослин
створення альпінаріїв
іскусственниеештучні
продаж рослин, насіння та садового інвентаря.

Озеленення Херсон, Миколаев, Одеса, Запоріжжя

Після виконання робіт з озеленення ділянки , ми пропонуємо своїм клієнтам послугу щодо подальшого обслуговування (тех. обслуговування системи автоматичного поливу, підготовка до сезону штучних водойм, альпінаріїв). Можемо сміливо сказати – садовий центр «Зелений Двір створює ландшафтний дизайн” під ключ “!

Озеленення Херсон, Миколаев, Одеса, Запоріжжя

Безпосередньо до озеленення ділянки можна виявити наступні види робіт: посадка дерев, висадка живоплоту для зонування ділянки, укладання або посів газону, мощення тротуарних доріжок і створення відкритих майданчиків (патіо). Як правило, рулонні газони класифікують на декоративні, спортивні і універсальні:
Декоративний газон (луговий, партерний, звичайний) – газон з вузьколистих злаків, виконує декоративну функції, бере участь в загальному ансамблі ландшафтного дизайну.
Спортивний газон – трав’яне покриття має уповільнений зростання, підвищена стійкість до витоптування, швидко відновлюється, посухостійкий, морозостійкий.

Озеленення Херсон, Миколаев, Одеса, Запоріжжя

Також виділяють ще окремий вид озеленення – захисне озеленення або озеленення для зміцнення. Як випливає з назви даного типу озеленення, висадка дерев та рослин передбачає виконання функції захисту на ділянках від вітрів або зміцнення берегів штучних водойм. На сьогоднішній день, в сучасному ландшафтному дизайні, набирає популярність вертикальне озеленення . Вертикальне озеленення – висадка і розміщення декларативних рослин на різних конструкціях в вертикальному напрямку. Як правило, вертикальне озеленення застосують для прикраси стін, парканів і фасадів будівель.

Озеленення Херсон, Миколаев, Одеса, Запоріжжя

Ви можете звернутися до нас з питань озеленення земельної ділянки, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00
Садовий центр – Зелений двір
м.Херсон вул.між 18 і 19 Східної
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77
zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34