Рулонний газон Херсон, Київ

Рулонний газон Херсон, Київ
Рулонний газон Херсон, Київ
Рулонний газон Херсон, Київ
Рулонний газон Херсон, Київ
Рулонний газон Херсон, Київ

Рулонний газон

Рулонний газон – один з кращих способів перетворити Ваш земельну ділянку в красиву галявину. Швидкість укладання рулонного газону дозволяє в найкоротші терміни перетворити присадибну ділянку.

Рулонний газон вирощується в перебігу декількох років в спеціалізованому розсаднику. Після того, як газон проростає до певної довжини, верхній шар землі разом з травою і кореневою системою зрізають і згортають в рулони. У такому вигляді рулонний газон транспортується і доставляється замовнику. Щільна коренева система рулонного газону запобігає проростанню бур’янів, так само служить дренажною системою, завдяки чому рулонному газону не шкідливі як зайва вологість так і відкрите Сонце. Рулонний газон, в подальшій своїй експлуатації не вимагає особливих умов догляду, необхідно лише суошувати газон, поливати і іноді проводити підгодівлю грунту.

Рулонный газон Херсон, Николаев

Основні переваги рулонного газону:

  • виключена можливість проростання бур’янів
  • рівномірний шар трав’яного покриття
  • укладка рулонного газону в 1-2 дня і на рельєфах будь-якої складності
  • простота в догляді за рулонним газоном

Як правило, рулонні газони класифікують на декоративні, спортивні і універсальні:
Декоративний газон (луговий, партерний, звичайний) – газон з вузьколистих злаків, виконує декоративну функції, бере участь в загальному ансамблі ландшафтного дизайну.
Спортивний газон – трав’яне покриття має уповільнений зростання, підвищена стійкість до витоптування, швидко відновлюється, посухостійкий, морозостійкий.

Рулонный газон Херсон, Николаев

Замовити Рулонний газон, а також отримати консультацію щодо вибору та купівлі рулоннго газону в м Херсон, Миколаїв, Одеса, Кривий Ріг, Нова Каховка, Вознесенсенск, Нова Одеса, Южноукраїнськ, Первомайськ, Мелітополь, Нікополь, Дніпро ви зможете у консультантів компанії “Зелений двір “.
Фахівці компанії “Зелений двір" зроблять укладку рулонного газону на вашій присадибній ділянці в межах м Херсон, Миколаїв, Одеса, Кривий Ріг, Нова Каховка, Вознесенськ, Нова Одеса, Южноукраїнськ, Первомайськ, Мелітополь, Нікополь, Дніпро.

Купити рулонний газон, а також ви отримати консультацію по догляду за ним, ви можете відвідавши наш Садовий Центр – Зелений Двір, розташований за адресою:

Садовый центр — Зелений двор
м. Херсон вул.між 18 и 19 Східной
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77

м. Київ, Київська область

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34