Підпірні стінки в ландшафтному дизайні.

Раніше ми вже говорили про ландшафтний дизайн, як про спосіб перетворення простої, пересічної прибудинкової ділянки з кущами і деревами, у красивий, унікальний, повністю спроектований ландшафт, який стане предметом заздрості ваших сусідів. Такі різноманітні ландшафтні об’єкти, як патіо, доріжки і під’їзні шляхи, привертають найбільшу увагу, і потребують кропіткого та детального проектування, але є ще одна, не менш важлива, особливість двору, здатна заворожувати своєю чарівністю, як-що вона правильно поєднує в собі функцію і форму. Ми говоримо про підпірні стінки. Підпірні стіни є важливими захисними елементами двору, які також забезпечують унікальний вигляд вашого ландшафту.

Підпірні стінки в ландшафтному дизайні.

Для чого використовуються підпірні стінки?
Ландшафт вашої земельної ділянки навколо будинку може бути нерівним або різнорівневим. Вам може знадобитися площина, там де є пагорб або височина, а іноді, навпаки, ви захочете невеликий пагорб, так де є плоска поверхня. Ви можете взяти під свій контроль горизонт свого двору з підпірними стінками, щоб створити ідеальний ландшафт для ваших уподобань. Використовуючи підпірні стінки, ви можете перетворити непотрібний пагорб в багаторівневу клумбу, вирівняти свій двір або створити височину, підняти квітучі трав`янисті рослини на рівень кущів і навіть дерев або знизити внутрішній дворик або сад. Основна мета підпірної стінки – тримати грунт і діяти як запобіжний засіб що попереджує ерозію, але вона також може діяти, в першу чергу, в якості декоративного елемента ландшафтного дизайну двору.

Підпірні стінки в ландшафтному дизайні.

Матеріали для підпірних стін.
Є багато типів матеріалів, які ви можете обрати для підпірної стінки у вашому дворі, і кожен з них має свої переваги і недоліки. Експерти садового центру Зелений Двір допоможуть вам зробити вибір матеріалу, що підходить саме до умов вашого ландшафту. Доступні на вибір: деревина, будівельні блоки, натуральний камінь, цегла або бетон. Деревина буде найдешевшим варіантом, але менш довговічна, за умови відсутності належного дренажу.

Підпірні стінки в ландшафтному дизайні.

Дренаж підпірних стін.

Підпірні стінки з дерева укріплюють гравієм, підкладаючи фільтруючу тканину і встановлюють дренажну трубу. Це забезпечує належний дренаж і захищає стіну від водної ерозії. Такий дренаж також запобігає перекосам і випинанням, що стабілізує підпірну стіну. Підпірні стінки з блоків або цегли повинні мати отвори уздовж основи, щоб вода без перешкод могла пройти. Біля стін з натурального каменю вже є отвори між камінням і тому не потрібні окремі отвори для дренажу.

Підпірні стінки в ландшафтному дизайні.

Якщо вам цікаво дізнатися більше про підпірних стінках і про те, як вони можуть бути потенційним рішенням для вашого двору, зверніться до нас –  Садовий центр Зелений Двір, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон вул.між 18 и 19 Східной
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34

Еще статьи