Без категорії

Басейн На Задньому Дворі

Немає нічого більш спокійного та розслаблюючого, ніж басейн на задньому дворі. Але басейн не тільки приємний відпочинок, але й велика відповідальність. Перед самим проектуванням та встановленням басейну у вашому дворі ретельно продумайте всі необхідні фактори для безпеки користування ним у майбутньому.

Наприклад, огорожа навколо басейну як обов’язковий елемент безпеки ваших домочадців, але вона не повинна бути нудною. І звичайно ж не варто ігнорувати зовнішній вигляд самого басейну: у наші дні чаша басейну не завжди має бути стандартно синього кольору. Є багато цікавих варіантів вибору, які дійсно зроблять ваш басейн унікальним та креативним.

Те саме стосується і додаткових елементів благоустрою вашого двору, таких як бруківка та освітлення, які не лише додають безпеку, а й вносять свої нюанси, які покращують картину загалом. Подумайте і про простір навколо басейну – парасольки, навіси, шезлонги чи лежаки, зроблять ваш басейн чудовим місцем для відпочинку.

У басейні або біля нього ви можете насолоджуватися тінню під час спекотних сонячних днів. Багато домовласників сьогодні роблять ставку у своєму дворі на прилеглу зону до басейну, додаючи розважальні функції, такі як патіо, барбекю, аудіо, телевізор та доступ до Інтернету. Зелені насадження, чагарники та багаторічники, що оточують цю зону, матимуть величезне значення у загальному образі двору від сезону до сезону

Ви можете звернутися до нас з питань  ландшафтного проектування  земельної ділянки, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру з 8:30 до 18:00.

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон, вул
.

м. Київ, Київська область

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34