ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ПІДРЯДНИКА

Система туманоутворення

Створення туману.

Перш за все давайте відразу ж пояснимо для чого це потрібно, і як туман застосовується в ландшафтному дизайні. Cтворення туману на присадибній ділянці виконує дві основні задачі – створення і підтримка збалансованого мікроклімату на ділянці і формування додаткового декоративного стилю.

Коли температура на Півдні України (особливо в Херсоні та Херсонській області) починає перевищувати 35 градусів в тіні, професійна система туманоутворення – це єдиний спосіб насолоджуватися вашим відкритим житловим простором. туманоутворення – ефективне і атмосферне відчуття для дизайну саду. Ландшафтні дизайнери та архітектори постійно шукають інноваційні та альтернативні спецефекти, щоб надати своїм проектам унікальний і неповторний вигляд.

Техгології створення туману.
Система створення туману являє собою конструкцію насосів високого тиску і системою подачі води. Завдяки специфічним налаштуванням а також електроніці, дана система дозволяє отримати дрібні крапельки води які ширяють у повітрі. Тиск створює ідеальні краплі води для охолодження простору, але не залишає вологи на меблях або тротуарних доріжках.

Штучні водойми з ефектами туману виглядають приголомшливо!
Системи туманоутворення дуже ефективні навколо вашого басейну, вашого водоспаду або будь-який інший частини вашого ландшафту, де ви хотіли б додати ефект туману. Сопла системи туманоутворення, приховані серед рослинності позаду або під водою, можуть створити розслабляючий і приємний ефект у вашому саду. Легкий серпанок туману додає абсолютно різні і особливі відчуття до світловим ефектам для вечірок на вашому літньому майданчику, вдало комбінують з декоративним освітленням.

Функція туману в створенні мікроклімату.
Системи туманоутворення крім декоративної функції можуть виконувати і вельми практичні завдання:
усунення пилу в певних зонах
зволоження рослин алпінарія, квіткових клумб і т.д.
охолоджуючий туман для гостей в спекотні дні
зменшити необхідність рясного поливу рослин
забезпечує затінення рослин, які можуть бути пошкоджені прямим сонячним світлом

Ви можете звернутися до нас з питань благоустрою земельної ділянки, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00