ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ПІДРЯДНИКА

Автоматичний полив

Садовий центр Зелений Двір надає послуги по монтажу, проектування, гарантійному обслуговуванню систем автополиву на території м.Херсона та Херсонської області.
Автоматичний полив (автополив) – це система поливу, при якому вода зрошує зелені насадження в оптимальному для них кількості та в регулярному циклі без участі людини. Управління автополивом здійснюється завдяки заданої програми мінікомп’ютера (контролера), вмикає і вимикає полив даної зони ділянки.
Класифікація систем автоматичного поливу.
Залежно від зони застосування і поставлених цілей автополив поділяють на такі види:
  • tick Крапельний полив
  • tick Полив дощуванням
  • tick Підгрунтовий полив

Крапельний полив.
Крапельний автополив – найбільш економічний вид автополива, при якому вода подається безпосередньо в прикореневу зону рослин. Використовують цей метод поливу, як правило, на присадибних ділянках, фермерських господарств, садах, городах.

Переваги.
– Економія витрати води на одиницю продукції
– Вітер не впливає на розподіл вологи
– Немає периферійної втрати води
– Не заважає проведенню сільськогосподарських робіт на ділянці поливу

Недоліки.
– Не придатне як протівозаморозковое зрошення
– Чи не прийнятно для допоміжних технічних поливів
– Не працюе зрошення молодих саджанців дерев

Полив дощуванням.
Автополив дощуванням – один з найпопулярніших і поширених методів автоматичного поливу. Головною особливістю такого поливу є розбризкування води над поверхнею земельної ділянки. Даний спосіб поливу дуже схожий з ефектом дощу, що надає йому такі характеристики:
– розподіл вологи рівномірно, незалежно від ландшафту даної ділянки;
– очищає поверхню рослин від пилу, що дає їм можливість більш активно “дихати``, і швидше накопичувати органічні речовини.
– зволоження крім ґрунту, і навколишнього повітря, що і знижує його температуру.
Слід зазначити, що при такому автополивом дуже важливо створити баланс між швидкістю подачі води і інтенсивністю її вбирання грунтом. При високій швидкості подачі води, грунт може не встигати вбирати вологу, внаслідок чого можуть утворюватися калюжі, грунт запливе і покриється кіркою. Виправити цю ситуацію допоможе регулювання вихідного отвору дощувальної насадки.
Автополив дощуванням дозволяє разом з подачею води вносити добрива, в будь-який час доби, використовуючи будь-які поливні норми.

Переваги.
– Підходить до всіх ділянок зі складним рельєфом, де неможливо підвести поверхневе зрошення
– Ефективно для поливу більшості культур
– Широкий діапазон обладнання (діаметр сопла дощовиків) дозволяє відрегулювати інтенсивність поливу
– Рівномірний розподіл вологи на зрошуваному ділянці
– Можливість внесення добрив разом з подачею води

Недоліки.
– При вітряній погоді нерівномірне зрошення.
– Ускладнює проведення оранки.

Підгрунтовий полив.
Підгрунтовий полив – система автополиву при якому, зрошення здійснюється за допомогою гидробуров різних конструкцій або стаціонарно покладених в грунт зволожувачів.
Вибір оптимального методу автополиву для вашої ділянки допоможуть здійснити наші фахівці, попередньо комплексно проаналізувавши особливості зрошуваної території. Надається обладнання (Hunter, Gardena, K-Rain, Rain-Bird) для автоматичного поливу компанією Зелений Двір зарекомендувало себе в усьому світі.
Ми пропонуємо вам проектування, монтаж, сервісне обслуговування систем автоматичного поливу, а також послуги з благоустрою присадибної ділянки, будинку.

Замовити Автополив, а також отримати консультацію техобслуговування за ним, ви можете подзвонивши у наш Садовий Центр – Зелений Двір

Ландшафтний дизайн Одеса
(050) 318 50 34