ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ПІДРЯДНИКА

Водопостачання ділянки

Напевно з упевненістю можна сказати, що будівництво власного приватного будинку є заповітною мрією багатьох наших громадян. Звичайно ж будівництво будинку вимагає не малих зусиль, фінансових витрат і часу. Проектно-будівельні роботи, технічні роботи, до всього цього необхідно підходити професійно і якісно. Послуги профессіанальний фахівців при зведенні будинку або котеджу, є практичною необхідністю.

Монтаж водопостачання на ділянці.
Водопостачання в будинку є важливим етапом в процесі проектно-будівельних робіт. Вода крім своєї основної функції, так само забезпечує комфорт і на вашій ділянці. Садовий центр Зелений Двір пропонує свої послуги монтажу систем водопостачання на присадибній ділянці.

Автоматичне водопостачання ділянки – це перший етап до створення енергозберігаючої і комфортної системі подачі води до ваших рослин в саду або до городині. Висока якість матеріалів, з’єднань, клапанів та насосних систем гарантуватимуть вам в майбутньому надійний полив і водопостачання на ділянці.

Фахівці садового центру Зелений двір розрахують проект системи, підберуть якісні матеріали від провідних виробників і виконають роботи по монтажу системи водопостачання на вашій ділянці. Автоматичні системи водопостачання на ділянці забезпечують полив саду, звільняючи ваш час і роблять перебування в вашому домі ще більш комфортним. Іншим відмінним перевагою використання системи водопостачання саду є ефективність і економічність.

Система водопостачання ділянки є контуром водопровідних труб з набором клапанів і насосів, з’єднані в одну систему, і виконують завдання з доставки води до потрібної зоні ділянки. Запобігти помилкам в монтажі систем водопостачання і в зв’язку з цим виключити додаткові витрат, вам допоможе дзвінок до фахівців садового центру Зелений Двір. Ми виконуємо роботи з проектування плану, вибору і комплектації насосної станції, укладанні і підключення труб відповідно до вимог проекту.

Ви можете звернутися до нас з питань благоустрою земельної ділянки, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00