ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ПІДРЯДНИКА

Ставки та водоспади

Штучні водойми – часто є відправною точкою садової композиції, тому штучні водойми у своєму розпорядженні на найбільш відповідальних ділянках (поблизу будинку, поруч з майданчиками відпочинку). Як правило, серед штучних водойм виділяють – ставки, струмки, каскади і декоративні фонтани. При розміщенні штучної водойми зверніть увагу на доступ електромережі для підключення електро-насоса, фільтра, аератора, не бажано близька присутність дерев (опадає листя сприяє швидкому забрудненню водойми).

Вибір типу штучної водойми, і матеріалу виготовлення резервуара зумовлює подальшу форму обслуговування та догляду за ним.

Ставки.
Найбільш затребуваний тип штучних водойм, вони бувають регулярні (правильної геометричної форми) і ландшафтні (довільної форми).
Якщо ви плануєте невеликий за розмірами штучна водойма (менш 5м2), то краще скористатися готовими формами з пластмаси або склопластику. Якщо ж ваш майбутній ставок буде довільної форми і великих габаритів, то, як правило, використовують синтетичний каучук або гідроізолюючу плівку. Каучук перевершує за часом зносу ПВХ (плівка з полівінілхлориду), тому вважається кращим рішенням для гідроізоляції штучної водойми. Крім цього, не варто забувати про такі зовнішніх впливах як камені в грунті, гризуни, коріння рослин, мікрофлора. Тому гідроізолюючі покриття необхідно захистити знизу геотекстилем.

Ще один вид гидроизолирующего покриття штучних водойм – створення бетонної чаші ставка. Про цей вид гідроізоляції більш детально ви зможете дізнатися в розділі “Бетонні чаші``

Струмки і каскади.
Будь штучна водойма прикрасить впадає в нього струмочок. Це додасть вашому ставку природність і натуральність. Струмок найкраще оформити у вигляді каскадів, невеликих порогів – це створить ефект гірського струмка. Компанія Gardena пропонує комплексне рішення по створенню струмка з готових монтажних блоків, разом з резервуаром води, спіральних шлангів, декоративних каменів, насосів, водних фільтрів, освітлення.

Садові фонтани.
Садові фонтани – унікальний в своєму роді декоративний елемент ландшафтного дизайну вимагає до себе особливо ретельної підготовки і розрахунку необхідних параметрів. Фонтан в ставку або окремий, чудесним чином пожвавить ваш присадибна участок.В літні спекотні дні, біля фонтану, приємно посидіти на лавочці вдихаючи освіжаючий повітря. Крім цього фонтан підвищує рівень кисню в штучній водоймі, що сприятливо впливає на екосистему ставка, озера. Висота фонтану не повинна перевищувати діаметра водойми, це слід враховувати вибираючи водний насос.

Замовити установку штучного водоймища, ставка, фонтани, а також ви отримати консультацію по догляду за ним, ви можете подзвонивши у наш Садовий Центр – Зелений Двір
Ландшафтний дизайн Одеса
(050) 318 50 34