Без категорії

Благоустрій Ділянки – Поради Фахівців.

Благоустрій ділянки – Київ, Одеса, Запоріжжя, Житомир, Херсон.

Благоустрій ділянки є одним із найпопулярніших видів послуг, які надає садовий центр Зелений Двір у таких містах як Київ, Одеса, Житомир, Херсон. Так як поняття благоустрою прибудинкової ділянки має на увазі великий комплекс різних робіт, в цій статті ми перерахуємо основні види та типи процедур.

1. Роботи з догляду за газоном.
Стрижка газону, догляд за кромками газону робить сад (або двір) акуратним та хоженим. При створенні кромки газону можна використовувати звичайну штикову лопату, щоб зробити акуратний кордон між газоном і стежкою або літнім майданчиком. В якості альтернативи можна використовувати зовнішній бар’єр, такий як дерев’яний брус, залізний паркан, тротуарна плитка або натуральний камінь.

2. Роботи з озеленення.
Зверніть увагу на недоліки двору, такі як відкритий простір з видом на сусідні будинки або жваві дороги. Висаджування дерев або кущів по периметру вашої ділянки надасть більш затишного та естетичного вигляду вашому двору.

3. Мульча та бур’яни.
Прополка та мульчування ваших клумб або рослинних насаджень допоможуть вашому саду виглядати стриманим та доглянутим. Мульча із соснової кори більш ефективна та доступна у нашому регіоні. Уникайте мульчу з домішками, таку як пофарбовані тріски, оскільки вони можуть не безпечні для ваших домашніх вихованців.

4. Оптимальна кількість видів рослин
Мінімізація кількості видів рослин у вашому саду зробить ваш сад зручнішим для подальшого обслуговування і надасть йому одноріднішого вигляду. Однак не будьте надто догматичні щодо обмеження ваших виборів. Загалом, різноманітність рослин збільшує час цвітіння у вашому дворі та, як правило, виглядає цікавішим!

5. Обрізання прибирання саду.
Мета полягає в тому, щоб зробити ваш будинок більш доглянутим і затишним, а обрізка кущів та дерев або прибирання опалого листя забезпечує видимий результат.

Ви можете звернутися до нас з питань  благоустрою земельної ділянки , а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон, вул
.

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34