Ландшафтний дизайн

Декоративний Ставок У Дворі

Декоративний ставок у дворі

Ніщо так не прикрашає двір як декоративний ставок і оточуючі його зелені насадження. Незалежно від того, чи ви мрієте про невелике водоймище, чи цілу водну екосистему (водну флору і фауну), немає сумнівів в тому, що декоративний ставок поліпшить ваш двір і зробить його ідеальним місцем для відпочинку. Якщо ви шукаєте надійного і досвідченого підрядника, який допоможе вам встановити ваш ставок, зверніться до нас в садовий центр Зелений Двір. Ми спеціалізуємося на ландшафтному дизайні і благоустрої прибудинкових ділянок.

Типи і види декоративних ставків.
Готові чаші під декоративні ставки випускаються в широкому асортименті, різноманітних розмірів і форм, з будь-якими деталями, які можуть зробити його унікальним. Від невеликих, овальної форми чаш, до великих багаторівневих ставків, які можуть бути доповнені водоспадами і фонтанами. Тип ставка, який ви в кінцевому рахунку вибираєте, буде багато в чому залежати від місця розташування у вашому дворі і його функцій.

Крім підбору і установки, будь-який тип декоративного ставка вимагає подальшого обслуговування та догляду. Водні рослини а також зелені насадження навколо штучного водоймища вимагають особливого догляду і уваги. В даному питанні, звичайно ж краще довіритися професіоналам. Фахівці садового центру Зелений Двір надають послуги як з проектування та реалізації штучних водойм так і в подальшому його обслуговуванні, тому звернувшись до нас ви гарантовано будете отримувати від свого декоративного ставка тільки комфорт і насолоду, відпочиваючи коло нього, у гармонії з природою.

Як краще обрати місце у дворі для розміщення декоративного ставка?
Перш за все, треба ретельно підібрати місце для штучної водойми у межах вашої ділянки, адже тепер вона там буде знаходитись на постійній основі. Найчастіше декоративний ставок встановлюють на задньому дворі недалеко від літнього майданчика або патіо, де він може акцентувати на собі увагу.

Розмір декоративного ставка.
Той випадок коли великий розмір – не завжди може бути краще. Чим більше ставок, тим більше і дорожче буде подальше його обслуговування, тому не забудьте подумати про раціональність, перш ніж визначатися з розміром.

Створення декоративного ставка.
Даний процес однозначно краще довірити фахівцям, так як тут можуть бути задіяні різні види робіт: водопостачання, циркуляція води, установка необхідного електрообладнання, висадка зелених насаджень і т.д.

Ви можете звернутися до нас з питань створення декоративного ставка, обслуговування штучних водойм, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон вул.між 18 и 19 Східной
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34