Ландшафтний дизайн

Догляд За Газоном – Осінній Підсів Газону.

Догляд за газоном – осінній підсів газону.

Осінній підсів, є важливою частиною догляду за вашим газоном. Якщо ви подбаєте про достатню кількість насіння трави для посіву восени, у вас буде прекрасна галявина навесні. Є багато причин, чому осінь краще весни для посадки газонної трави. Поперше, тепліша температура грунту є більш сприятливим фактором для проростання насіння. Подруге, насіння, що вже набереться сил навесні, матиме меншу конкуренцію з боку бур’янів.

Підсів газону – це процес поширення насіння трав на встановленому дерні. Підсів газону, зазвичай виконують тільки тоді, коли ділянка газону пошкоджена або не дуже добре росте. Проте, садовий центр Зелений Двір, рекомендує, підсівати газон щороку. Трав’янисті рослини стають тоншими згодом і втрачають частину своєї щільності. Регулярний підсів, дозволяє заповнити будь-які прогалини у вашій галявині і запобігти появі бур’янів навесні в місцях, де газон гірше проріс. Більш щільний газон буде менш схильний до витоптування та природного вивітрювання.

Профілактика грунтової ерозії.

На додаток, до таких переваг осіннього підсіву як боротьба з бур’янами та більш густа трава, цей процес, запобігає і грунтовій ерозії. Щільно засіяний газон буде утримувати воду і грунт там, де вам це потрібно. Щоб поліпшити загальний стан вашого газону, Ви можете засіяти газон насінням, стійкими до хвороб або шкідників. Пізнє літо і рання осінь – чудовий час для того, щоб «відремонтувати» ваш газон, тому що легкий і стійкий дощ, характерний для цих сезонів, допоможе у проростанні насіння трави. Проте, будьте обережні, тому що сильний дощ, безпосередньо, після проведеної роботи, може просто змити більшу частину вашого посіву.

Щоб переконатися, що ви правильно висіваєте галявину,було б доцільно виконувати роботи у декілька наступних етапів. Якщо у вас виникли проблеми з будь-яким із перерахованих нижче кроків, ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців з ландшафтного дизайну і догляду за газоном в садовий центр Зелений Двір.

1) Підготуйте свою галявину, зробивши стрижку газону, (до висоти близько 7 см) і прибравши сміття, для того щоб нове насіння потрапило в грунт і скоріше стало проростати. 2) Проведіть аерацію грунту в тих ділянках газону, де він найбільш пошкоджений (витоптаний). Швидкість проростання там, де є витоптані зони, вкрай низька, тому обов’язково використовуйте аератор.
3) Перевірте рівень PH грунту і при необхідності відрегулюйте його. Підтримка правильного балансу PH зробить вашу галявину більш здоровою і легкою для зростання. Ви можете використовувати необхідні добрива для зміни PH грунту під вашим газоном.
4) Накрийте соломою або мульчею оголені ділянки газону, щоб максимально зберегти вологу і насіння газонної трави.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб більше дізнатися про догляд за вашим газоном, зверніться до фахівців з ландшафтного дизайну – Садовий Центр Зелений Двір. Ми надаємо широкий спектр послуг з благоустрою прибудинкових ділянок, починаючи від догляду за газоном, деревами та чагарниками до ландшафтного проектування і будівництва патіо, літніх майданчиків, басейнів.

Ви можете звернутися до нас з питань догляду за газоном, підсіву газону, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон вул.між 18 и 19 Східной
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34