Ландшафтний дизайн

Навіщо Потрібні Послуги Професійного Садівника

Чому кожен ландшафт потребує хорошого садівника?

Настає час, коли погляд багатьох домовласників привертають, ненайкращі, зміни у вигляді їх присадибної ділянки і приходить розуміння, що їх зелені насадження вже не виглядають так красиво і доглянуто як би хотілося. Старі дерева і кущі, які потрібно підрізати, просіяти траву і підстригти газон – все це необхідно робити регулярно щороку.

Але для повноти розкриття всього потенціалу вашої прибудинкової ділянки навіть цього не достатньо. Посудіть самі – ви також можете регулярно харчуватися однією і тією ж їжею, в якій містяться всі необхідні людському організму речовини, одягатися у один і той самий одяг, який виконує свою основну функцію – захищає від холоду, дощу і вітру. Але все ж, як прекрасно, коли ви можете порадувати себе і своїх близьких вишуканим делікатесом або десертом? Наскільки багато ви отримуєте задоволення, коли одягаєте новий стильний і модний одяг, і виходите на вулицю?

Подумайте про територію своєї ділянки так само. Ви можете працювати, щоб підтримувати свій двір у відносному порядку, сезон за сезоном і рік за роком, або ви можете підійти творчо до удосконалення ландшафту і допомагати йому розвиватися як жива істота, яким він і є. Ландшафти не люблять «замерзнути» в часі – вони вважають за краще бути «життєвими пейзажами», реагуючи на природні біологічні процеси в міру їх зростання і розвитку.

Уявіть що ландшафт на задньому дворі, це маленька жива істота і подивіться, як вона росте, розквітає, йде в сплячку взимку і відновлюється по весні. Незалежно від того, розумієте ви це чи ні, ваш ландшафт «хоче» мати своє місце в живій природі і бути організований відповідно до природних законів. Він хоче бути яскравим і доставляти «УХ-ТИ!» – ефект у вигляді квіток і забарвлень, які допомагають привернути нашу увагу своєю красою і допомагають рослинам відтворюватися.

Важливо вловити ідею вашого пейзажу. Як живе, дихає, розвивається і зрозуміти, як всі елементи в ньому працюють у гармонії. Наявність знаннь і вміннь, які потрібні для визначення відповідності вашого пейзажу дійсності, має вирішальне значення. Саме тоді вам потрібен прекрасний садівник, щоб допомогти розібратися у всьому і забезпечити красу і рівновагу.

Здоровий сад.
Сади повинні бути здоровими і яскравими. Коли вони знаходяться в здоровому стані, вони працюють в гармонії – рослини, грунт і навколишнє середовище. Здоровий сад краще здатний протистояти незліченному зовнішньому тиску, з яким він стикається. Адже ніколи не передбачити погоди, сезонних коливань температури і стовідсотково попередити вплив шкідників і хвороб.

Ви можете звернутися до нас з питань професійного догляду за садом, газоном а також інших послуг садівника, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон вул.між 18 и 19 Східной
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34