Без категорії

Організуйте Свій Простір Правильно!

Організуйте свій простір правильно!

Вийшовши за межі свого будинку в двір, придивіться, що б ви змогли поліпшити, додати змінити щоб відчувати себе ще більш комфортно і затишно. Є багато різних напрямків в ландшафтному дизайні і в загальному благоустроі прибудинкової території – чи плануєте ви глобальні зміни або просто оновлення певної ділянки простору, поради нижче перераховані в даній статті, допоможуть вам максимально використовувати ресурси вашого двору на 100%.

Одне з найголовніших правил, яке слід брати до уваги, перш ніж приступати до благоустрою відкритого простору – подивіться на ваш двір, як на продовження вашої вітальні. Це може бути досягнуто завдяки ретельно організованому освітленню, яке може додати тепло, розмірність і розслаблюючу атмосферу. Додавання мангала або каміна може також сприяти цьому почуттю тепла (буквально і образно) і забезпечити привабливий фокус для зони відпочинку.

Ще один захоплюючий спосіб, який ви можете принести на свій задній двір – це побудувати кухню і бар з повним набором послуг у вашому внутрішньому дворику. Кулінарія на відкритому просторі дозволяє вам залишатися більш привабливими для гостей, яких ви можете розважити, і може привести до більш захоплюючого, плавного і інтерактивного типу званої вечері. Щоб зробити це ще максимально з приставкою «ЕКО», організуйте поруч з відкритою кухнею кілька рядків із зеленню або овочами, і при нагоді надавати свіжі і легко доступні інгредієнти для приготування їжі.

Незважаючи на вектор, спрямований на максимальне перетворення вашого двору на критий простір, як і раніше важливо зберегти елементи саме зовнішнього дизайну – водні об’єкти, такі як фонтани, ставки і водоспади з захоплюючим ефектом дзюрчання води, прекрасно виконують це завдання.

Якщо ви зацікавлені в розширенні простору на відкритому повітрі, садовий центр Зелений Двір допоможе вам в цьому. Наші фахівці-дизайнери будуть працювати з вами, щоб створити ідеальний проект для вашого унікального ландшафту і перетворити його у ваше улюблене місце. Ви можете звернутися до нас з питань ландшафтного дизайну, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон вул.між 18 и 19 Східной
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34