Ландшафтний дизайн

Перепланування Саду

Придумати новий дизайн для вашого саду — чудовий спосіб провести день, перегортаючи журнали для натхнення, переглядаючи статті в Інтернеті на предмет красивих картинок і записуючи всі ці ідеї «якщо я зможу зробити щось…». Але коли справа доходить до реорганізації вашого саду, ви можете виявити, що деякі з цих мрій не спрацюють із вашим бюджетом.

Кожен з нас матиме на увазі різні цифри, коли йдеться про реконструкцію нашого саду, і дуже важливо, щоб гроші використовувалися оптимально та ефективно. Занадто легко можна витратити свій бюджет на речі, які вам сподобалися, не замислюючись про те, наскільки вони будуть корисними у вашому саду, що призводить до розчарування.

Ми вважаємо, що перш за все, почати потрібно з професійного ландшафтного проекту дизайн саду. Без чіткого плану вашого саду, який максимально використовує простір, світло, ландшафт і ваші потреби, ви будуватимете гарний дизайн на слабких підставах. Ви можете створити цей дизайн самостійно і витратити час на вивчення того, що виглядатиме краще, або мудро витратити на авторитетного ландшафтного дизайнера, який зможе втілити вашу мрію і втілити її в життя.

Будь-які серйозні зміни в плануванні та ландшафті вашого саду повинні бути зроблені безпечно та належним чином, та виконані надійним експертом. Матеріали, які ви використовуєте для прикраси свого саду, будь то альтанки, патіо або садові горщики, в ідеалі повинні бути найкращими з того, що ви можете собі дозволити. Якщо ваш бюджет дуже обмежений, сфокусуйте свої витрати на зонах, які стануть найбільш затребуваними та популярними. будете використовувати найчастіше. Високоякісні, довговічні матеріали тут принесуть вам задоволення і витримають випробування часом.

Якщо ваш новий дизайн саду включає мощення, підпірні стіни та інші конструкції, ви можете подумати про придбання кам’яних натуральних матеріалів.

Висаджування рослин — ще одне місце, де розумні витрати можуть бути дуже ефективними. Садовий дизайнер зможе точно сказати вам, які рослини найбільше підходять для вашого простору. Витратьте свої гроші на будь-які основні структурні насадження – наприклад, нові дерева, чагарники або скульптурні папороті, які ви розглядаєте – оскільки вони утворюють основу вашого дизайну саду. По можливості вибирайте рослини з сильною спадщиною та стійкістю до хвороб – вони можуть бути дорожчими, але часто стоять того в довгостроковій перспективі.

Редизайн саду – це можливість втілити в життя мрії, і ви можете зробити це з обмеженим бюджетом. Дотримуйтесь наших порад про розумні витрати і не бійтеся вкладати кошти в ті речі, які, на перший погляд, можуть бути не захоплюючими — найчастіше вони є найбільш корисними. Наступного разу, коли ви будете в настрої нових ідей, загляньте в нашу галерею садового дизайну, щоб пробудити вашу уяву.