Без категорії

Підпірні Стінки В Ландшафтному Дизайні.

Раніше ми вже говорили про ландшафтний дизайн, як про спосіб перетворення простої, пересічної прибудинкової ділянки з кущами і деревами, у красивий, унікальний, повністю спроектований ландшафт, який стане предметом заздрості ваших сусідів. Такі різноманітні ландшафтні об’єкти, як патіо, доріжки і під’їзні шляхи, привертають найбільшу увагу, і потребують кропіткого та детального проектування, але є ще одна, не менш важлива, особливість двору, здатна заворожувати своєю чарівністю, як-що вона правильно поєднує в собі функцію і форму. Ми говоримо про підпірні стінки. Підпірні стіни є важливими захисними елементами двору, які також забезпечують унікальний вигляд вашого ландшафту.

Для чого використовуються підпірні стінки?
Ландшафт вашої земельної ділянки навколо будинку може бути нерівним або різнорівневим. Вам може знадобитися площина, там де є пагорб або височина, а іноді, навпаки, ви захочете невеликий пагорб, так де є плоска поверхня. Ви можете взяти під свій контроль горизонт свого двору з підпірними стінками, щоб створити ідеальний ландшафт для ваших уподобань. Використовуючи підпірні стінки, ви можете перетворити непотрібний пагорб в багаторівневу клумбу, вирівняти свій двір або створити височину, підняти квітучі трав`янисті рослини на рівень кущів і навіть дерев або знизити внутрішній дворик або сад. Основна мета підпірної стінки – тримати грунт і діяти як запобіжний засіб що попереджує ерозію, але вона також може діяти, в першу чергу, в якості декоративного елемента ландшафтного дизайну двору.

Матеріали для підпірних стін.
Є багато типів матеріалів, які ви можете обрати для підпірної стінки у вашому дворі, і кожен з них має свої переваги і недоліки. Експерти садового центру Зелений Двір допоможуть вам зробити вибір матеріалу, що підходить саме до умов вашого ландшафту. Доступні на вибір: деревина, будівельні блоки, натуральний камінь, цегла або бетон. Деревина буде найдешевшим варіантом, але менш довговічна, за умови відсутності належного дренажу.

Дренаж підпірних стін.

Підпірні стінки з дерева укріплюють гравієм, підкладаючи фільтруючу тканину і встановлюють дренажну трубу. Це забезпечує належний дренаж і захищає стіну від водної ерозії. Такий дренаж також запобігає перекосам і випинанням, що стабілізує підпірну стіну. Підпірні стінки з блоків або цегли повинні мати отвори уздовж основи, щоб вода без перешкод могла пройти. Біля стін з натурального каменю вже є отвори між камінням і тому не потрібні окремі отвори для дренажу.

Якщо вам цікаво дізнатися більше про підпірних стінках і про те, як вони можуть бути потенційним рішенням для вашого двору, зверніться до нас –  Садовий центр Зелений Двір, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон вул.між 18 и 19 Східной
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34