Ландшафтний дизайн

Поради Щодо Ландшафту На Осінь

Незалежно від того, чи є ви власником бізнесу або домовласником, благоустрій території є важливою частиною вашої привабливості і має вирішуватися щонайменше кілька разів на рік. Коли настає осінь можливо ви не думаєте про свій ландшафт, але є деякі речі, які краще робити саме в цей час року.

Мульчування.
Осіннє мульчування насправді краще для ваших рослин, ніж весняне мульчування. Мульчування восени може допомогти захистити коріння ваших дерев і кущів від морозу та допомогти їм зберегти вологу. Найкращий спосіб зробити це — розподілити 5-10 сантиметрів свіжої подрібненої мульчі навколо ваших рослин (переконайтеся, що мульча якісна і піддавалася спеціальному обробленню, оскільки безкоштовна мульча може містити суперечки шкідливих грибків та бактерій).

Осіння обрізка дерев та кущів.
Перш ніж ваш ландшафтний дизайн «зануриться в сплячку» протягом зими, візьміть секатор і трішки попрацюйте. Не обрізайте здорові та живі гілки (бо обрізка сприяє здоровому зростанню, а ваші рослини готуються до зимової сплячки) – замість цього обріжте сухі або вмираючі.

Стрижка газону.
Коли температура почне падати, вам потрібно переконатися, що ваша трава підстрижена на зиму приблизно до 10 см. Якщо ваша трава занадто довга, вона стає схильною до хвороб, і листя, що падає, складніше прибирати з високої трави.

Прибирання листя.
Коли справа доходить осіннього прибирання саду і двору, газон, повний листя, не зовсім привабливий, так що стежте за своїм падаючим листям, оскільки сезон триває. Нагадуємо що спалювати опале листя в нашій країні заборонено законодавчо, тому або вивозите на звалище або в компостну яму.

Підсів газону.
Осінь – підходящий час для посіву газону, щоб не тільки поліпшити його зовнішній вигляд, але й заповнити ділянки, які могли бути піддані впливу літнього сонця або великої кількості пішоходів. Пересівання також збільшує щільність вашого газону і підвищує його здатність боротися з комахами та хворобами. Перед посадкою рекомендується перевірити pH-баланс вашого газону, щоб ви знали, який сорт і скільки насіння потрібно розподілити.