Ландшафтний дизайн

Садова Архітектура

Садова архітектура м.Херсон, Херсонська обл.

Садова архітектура (малі архітектурні форми) – додає вашому садовій ділянці унікальність, привабливість і затишок. Садова архітектура це перш за все декоративні елементи садово паркової архітектури.

Серед них виділяють в основному:

– альтанки
– гойдалки
– лавки
– скульптури.

Важливий аспект в садовій архітектурі – гармонійне і збалансоване розстановка малих архітектурних форм на садовій ділянці. Садові скульптури не повинні виглядати ізольовано, а бути невід’ємною частиною загальної композиції ландшафтного дизайну. Малі архітектурні форми повинні гармоніювати візуально з іншою частиною земельної ділянки.
Кожен елемент садової архітектури на садовій ділянці повинен бути мотивоване виправданий – якщо це лава, то де саме вона розташована, під яким кутом до сонця під час світанку, заходу; скульптури – розташовані на початку доріжок, як би запрошують пройтися по ній; садові ліхтарі – висвітлюють важливі ділянки ландшафтного дизайну.

Матеріал використовуваний для створення садової архітектури також може бути різний:

– дерево
– метал
– камінь
– бетон
– скло.

Вибираючи необхідний матеріал не забувайте що, дерево легко обробляється, дозволяє створювати візерунки, малюнки будь-яких форм, але при цьому не так довговічне. Ковані вироби в цьому аспекті більш надійні, при цьому також дозволяють зобразити декоративні візерунки, завитки.

Вибравши основну тимчасову тематику садової архітектури (античність, стародавня греція, ренесанс, епоха відродження, хайтек), підбирайте під неї всі декоративні елементи садово паркової архітектури. Якщо ж розміри садової ділянки дозволяють, можна поєднати “епохи”, але з поділом зон на ділянці (так щоб поруч з давньогрецької фігурою не визирав казковий гном). Тому вибираючи ту чи іншу форму малої архітектури не забувайте про загальну тенденцію вашого ландшафтного дизайну.

Професійну допомогу в цьому питанні вам нададуть фахівці компанії “Зелений Двір”.