Без категорії

Що Таке Вертикальні Сади?

Вертикальний сад – це метод, який використовується для вирощування рослин на вертикально підвісний панелі з використанням гідропоніки. Ці унікальні конструкції можуть бути автономними або прикріплені до стіни. Вертикальні сади використовувалися з давніх цивілізацій; багато сучасних вертикальних садів можуть рости десятиліттями і надавати особливий шик вашому двору.

Вертикальні сади – гарна альтернатива горшкових рослин або традиційним клумбам. У той час як горшкові рослини мають перевагу в тому, що їх розміщують в будь-якому місці, вони можуть бути досить габаритними і потребують особливого догляду. З вертикальними садами є тільки одна велика панель і вона забезпечить пишний зелений оазис.

Вертикальні сади або зелені стіни?
Вертикальні сади мають багато різних назв: живі зелені стіни, живі стіни або вертикальне озеленення. Незалежно від того, як ви назвете ці вертикальні споруди рослинного життя можуть бути такими ж маленькими, як рамка для картин або масивними, як фасадна стіна будинку.

Вертикальні сади можуть бути розміщені у внутрішньому дворі, на літньому майданчику або навіть всередині приміщення. Вертикальні сади не тільки виглядають вражаюче, але також дозволять вам відчувати себе більш комфортно. Вертикальні сади також надають будівлям більший захист та ізоляцію від коливань температури, ультрафіолетового випромінювання і сильного дощу.

Вертикальні сукулентні сади
Сукуленти популярні серед нашого населення, тому що вони ефективні в просторі, барвисті і дуже прості в обслуговуванні. Сукуленти також посухостійкі і є відмінним вибором для нашого південного регіону. З цієї причини сукуленти – відмінний вибір рослин для вертикальних садів.

Бажаєте вертикальний сад? Звертайтеся в садовий центр – Зелений Двір! Ви можете звернутися до нас з питань озеленення земельної ділянки, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр – Зелений двір
м.Херсон вул.між 18 і 19 Східної
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77
zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34