Ландшафтний дизайн

Творчі Ідеї Квіткових Горщиків.

Традиційний квітковий горщик або вазон зазвичай виготовляють із традиційних матеріалів – глини, пластику чи бетонних сумішей. Тим не менш, все, що може утримувати грунт, може вважатися потенційним контейнером для висадки рослин, і, проявивши трохи творчого підходу, з різних матеріалів можна сформувати унікальні квіткові горщики, які додадуть вашому двору креативність і харизму. Подивіться знову на старовинні урни, викинуті ванни та оцинковані годівниці для тварин.

Іноді рішення можна знайти в дизайні горщика, а не в дизайні рослини!

Будьте винахідливими! Вазони під рослини можуть мати незвичайні форми та навіть різне використання. Їх можна розміщувати у приміщенні або на вулиці, підвішувати, розміщувати по периметру патіо. Незалежно від того, який контейнер ви використовуєте, є певні основи, які потрібно слідувати, щоб підтримувати ваш зробити ваш сад унікальним.

Використовуйте старі предмети, які вже виконали свою основну функцію для їхнього «другого життя», ось деякі напрочуд дотепні та креативні ідеї для домовласників. Подивіться навколо будинків або господарських магазинів та блошиних ринків на наявність унікальних контейнерів для висаджування рослин. Розгляньте стару ванну як чудовий вазон під рослини.

Горщикове озеленення може бути для всіх чотирьох сезонів! Для вуличних рослин у гірках зверніть увагу на їх тривалість та сезонність цвітіння – при правильній висадці однорічних та багаторічних рослин, ви можете насолоджуватися своїм зеленим двором практично протягом усього року.

Ви можете звернутися до нас з питань  озеленення та ландшафтного дизайну , а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-нд з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон вул. між 18 і 19 Східною
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77