Ландшафтний дизайн

Ваші Вихованці Та Двір

Ви любите свого вихованця – поки він чи вона не почне викопувати кущ або рити яму у вашому дворі, щоб сховати туди курячу кісточку. Але є способи зробити своє подвір’я більш красивим та зручним для ваших вихованців одночасно.

Дізнайтеся звички вашого собаки.
Дехто любить копати; інші завжди шукають якісь стежки, лазівки. Розуміння звичок вашого вихованця допоможе вам пристосувати своє подвір’я, і ​​ви не розбудовуватиметеся через зіпсовану клумбу або повалений і розбитий глиняний гном.

Собаки люблять копати землю в пошуках чогось.
Звичайно ж гравійні доріжки або бруковані доріжки не дають такої можливості і не передбачені для цього. Зробіть це для вашого вихованця, заплануйте пісочну зону спеціально для таких дій вашого собаки. Ви можете заздалегідь сховати туди деякі іграшки, щоб зробити його привабливішим для Барбоса.

Собакам подобається прогулюватися своїми стежками.
Відстежте шляхи якими найчастіше ваш пес ходить по вашому двору. Вимостить ці стежки тротуарною плиткою (закінчено ж якщо це дозволяє ваш ландшафтний дизайн). Ви також можете використовувати мульчу, але переконайтеся, що шматочки не надто маленькі (інакше мульча чіплятиметься за лапи і потраплятиме у ваш будинок). Крім того, ніколи не використовуйте мульчу з лушпиння зерен какао – це шкідливо для свійських тварин.

Своя територія.
Для собака дуже важливим є розуміння меж своєї території, на якій вони почуваються в безпеці, і яку захищатимуть у разі проникнення непроханих гостей. Щільні зелені насадження вздовж меж вашого двору або паркан, допоможуть їм у цьому, але все ж таки рекомендуємо перевірити наявність будь-яких отворів, лазівок, проріх і усунути їх.

Прохолодне затишне місце у тіні.
Організуйте своєму вихованцю більш затишне місце ніж під кущем: невеликий навісок або маленька альтанка, що дозволяє їм насолоджуватися відпочинком з вами.

Здоров’я собаки.
Дуже часто при обслуговуванні зелених насаджень можуть застосовуватись хімічні речовини для боротьби зі шкідниками або добрива. Ці речовини можуть надавати несприятливий вплив на свійських тварин. При таких роботах і при виборі тих чи інших реагентів обов’язково проконсультуйтеся у фахівців щодо впливу цих речовин на свійських тварин.

Садовий центр Зелений Двір вже багато років створює та реалізовує унікальні ландшафтні проекти, які естетичні та зручні, як для двоногих так і для чотириногих членів вашого будинку.

Ви можете звернутися до нас щодо  ландшафтного проектування  земельної ділянки, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр – Зелений двір м .
Херсон вул
.

м. Київ, Київська область

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34