Без категорії

Французький Дренаж.

Французький дренаж.

Якщо ви живете в приватному будинку, ви знаєте, що застій води на присадибній ділянці може являти собою серйозну загрозу для вашого будинку і навколишньої території. На щастя, є практичний спосіб впоратися з цією проблемою і перетворити її на переваги – французький дренаж.

Французький дренаж – це перфорована пластикова труба, обкладена щебенем, що збирає і відводить воду з ділянки. Вода може відводитися як в низину, так і в колодязь – колектор, з якого згодом або відкачується, або іде в грунт.

Французький дренаж призначений для захисту вашого будинку від проблем, пов’язаних з застоєм води, і тим самим зберігає ваш ландшафт і красу двору.

Матеріали для французького дренажу.
Матеріали, необхідні для встановлення французького дренажу, включають в себе трубопровід, щебінь або гравій і тканинний фільтр (геотекстиль). Необхідне, також, спеціалізоване обладнання для монтажу такого стоку, саме тому завжди краще найняти професійного ландшафтного дизайнера для встановлення французького дренажу. Це не тільки допомагає уникнути дороговартістних помилок, а й забезпечує високоефективну роботу вашого дренажу.

Переваги французьких стоків.
Французька дренажна установка – дуже практичне рішення для відводу застійної води від вашого будинку, адже вона має безліч переваг:
Передусім, комфортна вологість повітря. Якщо тала вода або опади проникають у ваш підвал, це може викликати появу цвілі і інших патогенних факторів несприятливих для здоров`я мешканців будинку. Правильно спроектована система збору стічних вод а також дренажна система подальшого стоку, максимально збереже здоровий мікроклімат у вашому будинку.
Захист фундаменту і опалубки будинку. Навіть якщо вода не просочується до вашого підвалу, вона все одно може завдати шкоди, накопичуючись у фундаменті і вимиваючи грунт під ним. Згодом фундамент може просідати і давати тріщини. Дренаж захистить фундамент вашого будинку від пошкоджень і збереже його у відмінній формі на довгі роки.
Економія ресурсів. Якщо спроектувати і направити стік води в сад або на грядки ви можете заощадить воду для поливу в майбутньому.

Ви можете звернутися до нас з питань проектування та створення французького дренажу на вашій ділянці, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон вул.між 18 и 19 Східной
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34