Без категорії

Мощення Доріжок

Мощення доріжок. м.Херсон, Херсонська область
При проектуванні ландшафтного дизайну на вашій земельній ділянці важливу роль відводиться раціональному розміщенню та мощення садових доріжок для переміщення. Функціональна роль садових доріжок дуже обширна – зонування ділянки, доступ до різних садовим об’єктів, полегшення обслуговування саду.
Садовий центр “Зелений двір” виконує як весь комплекс робіт з благоустрою земельної ділянки, так і окремі види робіт, зокрема – мощення доріжок. Як правило, при мощенні доріжок ми використовуємо наступні матеріали:

– пісок
– дерево
– бетон, гравій, щебінь
– натуральний камінь
– декоративна цегла
– асфальт

Матеріал для мощення доріжок може бути комбінованим. Під час вибору враховуйте такі параметри як міцність, довговічність, естетичний фактор.

Природній камінь
Природній камінь для мощення доріжок застосовують як в необробленому вигляді, так і в обробленому (пиляний, колотий). Довговічність такого покриття садових доріжок обумовлена ​​перш за все твердістю самої породи матеріалу. Колірна гамма так само не дає великі спектр кольорів, проте граніт в цьому плані дозволить вибрати колір від відтінків сірого до темно-червоного. Граніт, базальт, габро завдяки своєму вулканічному походженню поза конкуренцією по міцності і довговічності покриття.

Тротуарна бетонна плитка.

Один з найбільш затребуваних видів покриття садових доріжок, незважаючи на свою недовговічність. Для поліпшення удароміцності застосовують різні види високоякісного бетону, різноманіття форм і кольорових присадок дозволяє втілити в реальність практично будь-яку художню думку. Один з видів бетонного покриття – декоративний бетон (за методом прес-бетону), все частіше застосовується в наш час. На відміну від тротуарної плитки, має більш високі показники по довговічності і міцності не уступаючи при цьому в різних формах і колірній палітрі.

Клінкерна цегла.
Клінкерна цегла виробляється з обпаленої глини, тому має високу міцність. Колірна палітра дає можливість вибирати відтінок садової доріжки. До червоному кольору цегли все давно вже звикли, але ось садова доріжка з темно-синього цегли приємно здивує як ваших гостей так і вас самих. Звичайно ж такі сміливі дизайнерські рішення мають бути рахований зі спільною композицією ландшафтного дизайну.

Дерево.
Садові доріжки бруковані дерев’яним, покриттям поступаються по міцності і довговічності всім вище згаданим матеріалами, однак мають свою декоративну спрямованість. Застосування дерева при мощенні садових доріжок дає загальний екологічний тренд ландшафтного дизайну вашої садової ділянки.