Ландшафтний дизайн

Що Включають Професійні Послуги З Догляду За Газоном?

Регулярне обслуговування газонів

Як і будь-яке зелене насадження, газон вимагає догляду та регулярного обслуговування. Органічне обслуговування зазвичай ділиться на дві категорії – регулярне обслуговування газонів та сезонне обслуговування газонів.

Регулярне обслуговування по догляду за зеленим газоном включає щотижневі процедури, такі як скошування, полив та видалення бур’янів. Органічний газон, як правило, скошується на вищій висоті – близько 10 см – що залишає великі травинки для проведення фотосинтезу, живлення коренів та затінення ґрунту. Для кращого стимулювання глибокого зростання коренів, газон поливають не часто, але рясно. Під внесенням добрив часто мається на увазі стрижка газону – природний спосіб забезпечити ґрунт поживними речовинами.

Оптимальна програма сезонного обслуговування газонів.

 • П’ять застосувань органічного добрива протягом сезону (квітень-листопад) – Весна – пізня весна – літо – осінь – пізня осінь
 • Контроль бур’янів – на початку або в середині весни
 • Контроль широколистяних і повзучих бур’янів — за необхідності
 • Контроль за наявністю шкідливих комах — при необхідності з кінця весни до початку осені
 • Природна аерація – проводиться двічі на сезон, покращує грунт і постачає необхідний кисень і поживні речовини в кореневу зону.
 • Застосування кореневих стимуляторів – використовують періодично протягом сезону, вони сприяють розвитку сильних глибоких коренів для захисту від посухи, комах та хвороб.
 • Тестування ґрунту — аналіз ґрунту виконується один раз на три роки.

 

Сьогодні багато домовласників наголошують на енергозбереженні та екологічно чистому житлі, тому догляд за зеленими газонами є відмінною альтернативою, яка успішно вирішує ці проблеми. Природна аерація, зростання коренів та боротьба з бур’янами просуваються з використанням органічних добрив, поживних речовин та ґрунтових кондиціонерів. Органічні гербіциди та пестициди борються зі шкідниками та хворобами за допомогою природних речовин. Органічний догляд за газоном пропонує безпечний та ефективний спосіб створення та підтримання гарного ландшафту та створення здорового середовища для ваших дітей та домашніх тварин.

Регулярне обслуговування газонів

Регулярне обслуговування має виконуватися протягом усього вегетативного періоду — навесні, влітку та восени, щоб ваш газон був здоровим і без шкідників.

Органічний догляд за деревами та чагарниками:
Ваші дерева та чагарники можуть отримати вигоду з органічного догляду з належним добривом, яке необхідне для здорових дерев, чагарників та рослин. Органічне глибоке кореневе добриво додасть поживних речовин у ваш ґрунт і сприятиме зростанню рослин та здоровій кореневій системі. Дерева та рослини зі здоровою, стабільною кореневою системою ростуть швидше, і вони менш сприйнятливі до комах, плісняви ​​та хвороб.

Послуги професійного садівника можуть включати:
 • Натуральне органічне підживлення кореневої системи
 • Кондиціювання ґрунту, щоб сприяти глибокому зростанню коренів
 • Боротьба з хворобами та комахами
 • Підготовка до зимового періоду
 • Обрізка дерев та чагарників

Ви можете звернутися до нас з питань благоустрою земельної ділянки, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру з 8:30 до 18:00.

Садовий центр — Зелений двір
м.Херсон вул.між 18 і 19 Східної
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77