Догляд за газоном наприкінці зими.
За вікном ще лютий, але весна не за горами. Дні стають довшими, і скоро температура підвищуватиметься. Ще рано виконувати якісь глобальні роботи у своєму дворі та на газоні, але завчасне планування заощадить ваш час. Як тільки земля розмерзнеться, ви можете почати готувати газон до весни. Наявність продуманого плану зробить процес очищення газону більш ефективним і приємним. Березень – це ідеальний час для підготовки вашого газону до весни. З ґрунтом може бути важко працювати, якщо вона брудна та волога; тому важливо почекати, доки він висохне, перш ніж намагатися працювати на газоні.
Підготовка газону до весни включає прибирання газону після холодної зимової погоди і обробку грунту і трави, щоб ваш газон був здоровим і зеленим.
Прибирання двору наприкінці зими.
Зберіть все сміття, яке накопичилося за зиму, включаючи опале листя, мертві рослини, палиці тощо. Перевірте дерева та чагарники на наявність зимових пошкоджень та очистіть буферні зони між садом та газоном.
Видаліть всі захисні покриття та зимову мульчу з саду, чагарників та інших областей вашого газону.
Почніть обрізку дерев та чагарників, коли на вулиці стане комфортно. У даному випадку рекомендуємо вам найняти професійного садівника для обрізання високих дерев та чагарників, оскільки вони кваліфіковані та оснащені необхідним садовим інвентарем.
Ретельно очистіть газон від мохів та грибків. Вони становлять небезпеку для здорового газону і часто ховаються у важкодоступних місцях. Перевіряйте рівень pH (кислотність або лужність) у ґрунті кожні 2–3 роки, щоб визначити, які рослини будуть добре почуватися у вашому дворі. Різні рослини вимагають різних рівнів рН, щоби процвітати.
Пересаджуйте дерева та чагарники до того, як вони розцвітуть, коли земля м’яка та відтала. Зробіть ландшафтне планування, підберіть рослини для вашого саду та газону. Підсів газону також можете провести навесні, але не пізніше квітня, щоб уникнути спекотної погоди. Переконайтеся, що ви регулярно поливаєте насіння.
Робіть регулярну аерацію газону, якщо помітите прогалини, заболочені ділянки або коричневі плями. Аеровані газону – це процес насичення киснем верхнього шару ґрунту, щоб кисень, поживні речовини та волога потрапляли в корені газону. Замініть мульчу, щоб створити захисний шар поверх ґрунту, зберігаючи воду, пригнічуючи бур’яни та захищаючи рослини. Органічна мульча включає кору, траву, солому та листя, у той час як неорганічні сполуки включають гравій, пластик та тканину.
Удобрюйте газон, щоб покращувати здорову зелену траву та уникати бур’янів, але не перестарайтеся. Добрива забезпечують поживні речовини, такі як азот, фосфор, калій та залізо, які живлять коріння рослин та стимулюють нове зростання. Застосовуйте гербіциди, які запобігають попаданню бур’янів на ваш газон, бажано у березні. Як тільки бур’яни починають рости, їх важко контролювати.
Підтримуйте здоровий газон, регулярно косячи, пропалюючи, обрізаючи та підрізаючи газон протягом усієї весни. При скошуванні трави слід видаляти верхню третину трави.
Якщо вам потрібна допомога у весняному прибиранні, внесенні добрив, догляді за рослинами та чагарниками чи догляді та догляді за газоном протягом усього сезону, звертайтесь до нашого Садового центру Зелений Двір , розташованого за адресою — м. Херсон, вул. Між 18 та 19 Східної , або дзвоніть по телефону: