ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ПІДРЯДНИКА

Ландшафтне освітлення

Ландшафтне освітлення – використання світла для освітлення виграшних зон присадибної участка. Ландшафтное освітлення включає в себе поєднання функціональності освітлення ділянки з декоративним освітленням необхідних елементів ландшафтного дизайну. При створенні ландшафтного освітлення використовують вуличні ліхтарі з різними колірними фільтрами, інтенсивністю освітлення.

Правильно підібране ландшафтне освітлення дозволяє створити атмосферу затишку, комфорту при цьому не забуваючи про практичної мети освітлення – безпеки пересування по ділянці в темний час доби. Останнім часом набирає популярність встановлення автономних світильників, забезпечених сонячною батареєю і акумулятором. Освітлення від таких світильників слабке, але з їх допомогою досягається підкреслення художнього ефекту.

Для правильного проектування ландшафтного освітлення необхідно враховувати найважливіші принципи освітлення і ознайомитися з основними типами світильників: заливають, які супроводжують, декоративні та технічні.