ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ПІДРЯДНИКА

Альпійські гірки

Альпійська гірка – перше що приходить на розум у більшості людей зі словосполученням “ландшафтний дизайн``, і дійсно альпійські гірки давно зарекомендували себе як найпопулярніший елемент ландшафтного дизайну.
Альпійська гірка (альпінарій) – найбільшого поширення як стиль отримала на рубежі ХІХ – ХХ століть. Мета таких кам’янистих ділянок в саду – відтворення флори відомих на весь світ альпійських гір. Ландшафтні дизайнери вміло і якісно “перенесуть`` шматочок Альп на ваш присадибна ділянка.
Основний принцип при створенні альпійської гірки – точне копіювання природного ландшафту. В альпійській гірці не повинно бути видимим жоден штучний елемент, при цьому дана екосистема повинна бути автономною і самообнавляющійся. Рішення такого комплексного завдання вимагає особливих знань в рослинництві, екології, будівництві.

Альпійська гірка – це перш за все рослини, виростають на кам’янистій місцевості.
У рівнинній місцевості необхідно створити імітують умови гір, для альпійських рослин. Перш за все створення альпійської гірки починається з формування кам’янистій насипу. Насип може бути як вертикальна (гірка) або горизонтальна (кам’яниста площадка).

Безпосереднє місце розміщення альпійської гірки має бути доступним сонячним променям, або знаходитися в півтіні. Природні нерівності рельєфу присадибної ділянки найбільш підходяще місце розташування альпійської гірки. Альпійські рослини не сприймають достатку вологи, дренаж із щебеню, гравію допоможе вирішити цю проблему.

Рослини для висадження на альпійських гірках підбирають так щоб їх цвітіння на альпінарії тривало максимально цілий рік:

– Весна – примули, печеночница благородна, нарциси, крокуси, ботанічний тюльпан, шилоподібний флокс, арабис альпійський.
– Літо – карпатський дзвіночок, різні седуми, вербейникі, обрієта, бурячок скельний, гвоздика альпійська, чебрець.
– Осінь – хризантеми, карликовий золотарник гібридний, седум видний, пізньоцвіт.

Вибір каменів для альпійської гірки.
Підбираючи камінь для створення альпінарію враховуйте наступні чинники:
– функціональність (камінь для заснування, декорація, дренаж)
– технологічність (великі камені основний шар, дрібні – верхній шар)
– сумісність з ландшафтним дизайном (наскільки природно виглядає камінь на тлі навколишнього його місцевості).
Як правило вибір каменю відбувається серед трьох найбільш доступних для нашої місцевості мінералів:
1. граніт – володіє різноманітною структурою і кольором. Саме з палітрою кольорів граніту, за умови професійного знання ландшафтного дизайну, можна обіграти кольорові валуни, створивши гарні поєднання.
2. вапняк – не так довговічний як граніт, легко вивітрюється, проте в цьому і є його перевага – гострі краї швидко згладжуються, на поверхні поселяються мохи, лишайники.
3. піщаник – легкий в обробці, що дозволяє надати йому будь-яку форму.

Фахівці компанії “Зелений Двір`` професійно і якісно створять шматочок Альп на вашій присадибній ділянці в Херсоні та Херсонській області.
Замовити послугу зі створення альпійської гірки або рокарія на своїй ділянці, ви можете подзвонивши у наш Садовий Центр – Зелений Двір: (050) 318 50 34