ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ПІДРЯДНИКА

Послуги садівника

Садовий центр Зелений Двір надають професійні послуги з догляду за садом і прибудинкових ділянкою в Херсоні та Херсонській області, для приватного та комерційного секторів. Ми працюємо з клієнтами, незалежно від того, чи є це одноразової послугою по догляду за садом або регулярної програмою обслуговування саду.

Садовий центр Зелений Двір пропонує послуги садівника своїм клієнтам в Херсоні та Херсонській області. Залежно від ваших потреб наші професійні садівники, будуть раді допомогти вам визначити роботу, яка буде виконуватися, та в зручний для вас час. Звернувшись в садовий центр Зелений Двір ви можете насолоджуватися своїм садом без будь-яких обмежень! Від косіння газону до посадки чагарників і дерев, обрізки, обслуговування системи автоматичного поливу або відновлення вашої зеленої екосистеми.

Зелений Двір – ідеальний баланс знань з озеленення, досвіду і творчості
Кожний відкритий простір – великий або маленький – може надихати. При правильному балансі творчості і практичності ми перетворимо відкриті простори, створюючи середовище, яке чудово доповнює їх оточення. Маючи більш ніж 10-річним досвід, наші знання про ландшафтному дизайні гарантують, що незалежно від масштабу проекту ми володіємо навиками і ресурсами для забезпечення того, щоб ваш прибудинкова ділянка завжди виглядав на всі 100!

Серед послуг, що послуг садівника , ми можемо надати:
– Роботи з ландшафтного дизайну саду
– Обрізка дерев і чагарників
– Посадка дерев і чагарників, декоративних рослин
– Обслуговування автоматичних систем поливу.

Ви можете звернутися до нас з питань благоустрою земельної ділянки, а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00