ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ПІДРЯДНИКА

Рулонний газон

Рулонний газон – один з кращих способів перетворити Ваш земельну ділянку в красиву галявину. Швидкість укладання рулонного газону дозволяє в найкоротші терміни перетворити присадибну ділянку.

Рулонний газон вирощується в перебігу декількох років в спеціалізованому розсаднику. Після того, як газон проростає до певної довжини, верхній шар землі разом з травою і кореневою системою зрізають і згортають в рулони. У такому вигляді рулонний газон транспортується і доставляється замовнику. Щільна коренева система рулонного газону запобігає проростанню бур’янів, так само служить дренажною системою, завдяки чому рулонному газону не шкідливі як зайва вологість так і відкрите Сонце. Рулонний газон, в подальшій своїй експлуатації не вимагає особливих умов догляду, необхідно лише суошувати газон, поливати і іноді проводити підгодівлю грунту.

Основні переваги рулонного газону:
  • tick виключена можливість проростання бур’янів
  • tick рівномірний шар трав’яного покриття
  • tick укладка рулонного газону в 1-2 дня і на рельєфах будь-якої складності
  • tick простота в догляді за рулонним газоном

Як правило, рулонні газони класифікують на декоративні, спортивні і універсальні:
Декоративний газон (луговий, партерний, звичайний) – газон з вузьколистих злаків, виконує декоративну функції, бере участь в загальному ансамблі ландшафтного дизайну.
Спортивний газон – трав’яне покриття має уповільнений зростання, підвищена стійкість до витоптування, швидко відновлюється, посухостійкий, морозостійкий.

Замовити Рулонний газон, а також отримати консультацію щодо вибору та купівлі рулоннго газону в м Херсон, Миколаїв, Одеса, Кривий Ріг, Нова Каховка, Вознесенсенск, Нова Одеса, Южноукраїнськ, Первомайськ, Мелітополь, Нікополь, Дніпро ви зможете у консультантів компанії “Зелений двір “.
Фахівці компанії “Зелений двір`` зроблять укладку рулонного газону на вашій присадибній ділянці в межах м Херсон, Миколаїв, Одеса, Кривий Ріг, Нова Каховка, Вознесенськ, Нова Одеса, Южноукраїнськ, Первомайськ, Мелітополь, Нікополь, Дніпро.