Обгортання дерев – це простий спосіб запобігти пошкодженню дерев взимку.
Рання зима та рання весна можуть бути найруйнівнішими пори року для молодих дерев та чагарників через іноді екстремальні коливання температури в нашому регіоні. Середина зими представляє свої власні загрози у вигляді шкоди дикій природі та інших погодних явищ. На щастя, є способи пом’якшення та запобігання отриманим збиткам. Деревні покриви дерев і чагарників захищають від усіх цих небезпек, крім сонячних опіків. Для додаткового захисту обгортання дерев та чагарників дротяною сіткою може захистити від пошкодження кори кроликами або іншими дикими тваринами, а також і створить бар’єр з опалого листя та снігу, додатково ізолюючи рослину від сильних морозів.
На початку листопада багато домовласників вже підготували свій сад до зими. Однорічні рослини можна видалити, а невеликі багаторічні рослини можна пересадити на зимівлю до будинку. Великі багаторічні рослини потрібно підготувати до зими. Накривши ґрунт над кореневою системою соломою або мульчею, дозволить ізолювати рослину від холодних зимових температур. Проте рослини, які захворіли або почали в’янути, необхідно видалити або обрізати, щоб зменшити загрозу поширення хворобливих факторів для зелених насаджень.
Підсів газону
Перед тим, як скласти свій садовий інвентар у сарай, зробіть підсів газону до першого значного снігопаду. Замерзлий ґрунт у поєднанні зі сніговим покривом утримує насіння на місці доти, доки навесні не настануть відповідні умови для природного проростання насіння та його зростання в перші пару тижнів після танення снігу.
Витягніть всі залишки кіл або інші опори для рослин і помістіть їх в сарай або гараж, до весни. Злийте воду зі шлангів і теж заберіть їх. Листопад — гарний час для нанесення репелентного спрею або встановлення мішковини, сітки чи інших фізичних бар’єрів для захисту рослин. Якщо ви плануєте придбати живу ялинку, щоб після свята додати її до свого краєвиду, викопайте яму для посадки. Накрийте її брезентом та мульчею, щоб вона не промерзла.