Ландшафтний дизайн

Поради Щодо Озеленення Ділянки.

Корисні поради щодо озеленення ділянки Київ, Одеса, Запоріжжя, Житомир, Херсон.

Чи то велика дачна ділянка, чи невелика, прибудинкова територія, на задньому дворі можуть з’явитися «порожнечі», які просто «вблагають» бути заповненими зеленими насадженнями. У вас немає ідей як це має бути, або не було часу на вивчення даного питання, щоб удосконалити його, тому це може виявитися скрутним. На щастя, є прості у використанні секрети озеленення на задньому подвір’ї, які можуть покращити ваш будинковий простір.

Порада № 1 щодо озеленення ділянки: приховайте недоліки свого двору.
Ваш задній двір часто є місцем, де ви і ваша сім’я оди хає. Але якщо ви схожі на більшість домовласників, це також місце, де ви наповнюєте свої сміттєві баки, створюєте купу компосту і знаходите місце для предметів першої необхідності, таких як шланги, лійки та інший габаритний садовий інвентар. «Єдине, що вам потрібно зробити, це приховати ваші проблеми, — каже Джон Карлофтіс, дизайнер ландшафту та автор кількох книг ландшафтного проектування: додайте стиль у свій будинок із красою рослинних насаджень на земельній ділянці. Проблеми можуть бути легко визначені. Баки для сміття можуть бути заховані за акуратно обрізаною огорожею з вічнозелених рослин.

Порада № 2 щодо озеленення ділянки: сфокусуйте простір.
Якщо ваше подвір’я — велика «Tabula rasa» (з лат. — «Чиста дошка»), воно може виглядати нудним і незатишним. Хороший спосіб упоратися з цим – створити фокусні центри. «Якщо у вас є невелике подвір’я, і ​​ви хочете, щоб він виглядав добре, виберіть місце в кінці вашої ділянки і посадіть дерево, яке буде чудовим цілий рік, цей простий трюк дозволить вашій ділянці бути більш відчутним, — каже Джон Карлофтіс. Наприклад, дерево, яке має чотири сезони краси — відмінне рішення.

Порада № 3 по озеленению участка: создайте функциональные зоны.
Если выйдете во двор и ничего не увидите, думаем вы не долго там задержитесь . А вот если вы в своем дворе организуете различные функциональные зоны — открытая кухня , барбекю, мангал, летняя площадка, патио, альтанка или детская площадка, скорее всего вам захочется задержаться у себя в дворе и провести какое то время на открытом воздухе. Если у вас нет патио или как таковой летней площадки, сгруппируйте садовую мебель, где, по вашему мнению, вы будете использовать ее больше всего: стол и стулья рядом с домом, например, или в углу, не далеко от гамака.

Порада № 4 щодо озеленення ділянки: ставимо по кутах.
Де розмістити клумби, чагарники або рослини в діжках та горщиках може бути важким завданням. На щастя, у Карлофтіса є легкий секрет озеленення у дворі — Почніть з маркування кутів для тих відкритих зон, які ви створили. Наприклад, помістіть кущ у кожному кутку внутрішнього дворика чи біля входу до зони відпочинку. Це чудовий спосіб сфокусувати зону, і ці кути можуть перетворитися на більші клумби та рокарії.

Порада №5 щодо озеленення ділянки: не повірите — грядки?
Карлофтіс – великий прихильник городу у дворі – навіть крихітного. «Усі мають бути пов’язані із землею, — каже Карлофтіс. — Коли у вас на ваші землі щось сходить, росте, дозріває і ви можете це із задоволенням з’їсти — це просто чудово!». Подумайте: маленька грядка з помідорами та базиліком за дверима кухні, за якими ваші діти можуть допомогти доглядати та поливати, є гарним практичним уроком з природознавства. Ви можете дізнатися багато уроків життя, вирощуючи навіть один баклажан, — каже Карлофтіс.

 

Ви можете звернутися до нас з питань озеленення земельної ділянки , а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон, вул
.

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34