Ландшафтний дизайн

Кущі У Ландшафтному Дизайні.

Час урізноманітнити, різними кущами, ваш ландшафт.

Чагарники є основним елементом практично будь-якого ландшафтного дизайну, але розуміння того, як вони поєднуються із загальною схемою саду і знання типів чагарників, крім жменьки традиційних рішень, є ключовим умінням в наш час. У цій статті ми детально розглянемо різноманітність чагарників які будуть оптимальними для висадки у вашому дворі.

Важливо пам’ятати, що кожен ландшафтний дизайн можна розбити на п’ять основних шарів, які допоможуть вам спланувати свою роботу і прийняти правильні рішення про те, що і де необхідно розмсітити. Ярус чагарників є номером три в системі шарів, і займає найбільший простір. Він охоплює широкий діапазон висоти, який дозволяє вам розширити список зелених насаджень за межі звичайних рододендронів, азалій та самшитов, які ми часто бачимо в типовому житловому ландшафті.

Почніть з функції чагарнику.
Коли ви обираєте чагарники, спочатку подумайте про функції рослини в своєму ландшафті, перш ніж вибирати для естетики. Наприклад, якщо вам потрібно щось, щоб забезпечити цілорічну огорожу, вам знадобитися певний вид чагарнику на відміну якщо ваша мета – додати новий колірний відтінок на клумбі.

Після того, як ви визначили функціональність, ви готові звузити свій вибір ще більше, грунтуючись на своїх знаннях про те, що буде краще рости у вашій місцевості. Кожного разу, коли ви визначаєтесь з купівлею чагарника, який вам підходить, постарайтеся вивчити його за межами розплідника (можливо такий чагарник вже росте у ваших сусідів, родичів або друзів).

Час спробувати щось новеньке.
У кожного дизайнера є улюблена рослинна палітра. Хоча це абсолютно прийнятно, спробуйте трохи експериментувати. На жаль багато ландшафтних проектів використовують стандартний набір чагарників для висадки, хоча є так багато цікавих варіантів.

1. Пієріс японський (Pieris japonica) – вид гарноквітнучі чагарники з роду пієріс сімейства Верескові, тримайте його частково під сонцем, частково в тіні.

2. Тис головчастий (Cephalotaxus harringtonia) – близький родич тисових, голки мають оксамитову зелену текстуру.

3. Леукотое (Leucothoe axillaris) – рід листопадних або вічнозелених чагарників сімейства Верескові

4. Мікробіота перехресна (Microbiota decussata) – витончений вічнозелений матеріал з м’якими гілками, що випинаються, і будуть поширюватися в темно-зелений відтінках.

5. Ялина колюча Глаука Глобоза (Picea pungens «Glauca Globosa») – якщо ви хочете, щоб у вашому саду був присутній синьо-сірий колір, це те що вам треба. Дайте йому сонце і простір.

Купити чагарники а також різні рослини для свого двору ви можете відвідавши наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон вул.між 18 и 19 Східной
(050) 318 50 34
(095) 644 55 77

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34