Ландшафтний дизайн

Водопостачання На Ділянці

Водопостачання на ділянці Київ, Житомир, Одеса, Запоріжжя, Херсон.

Якщо ви вирощуєте троянди, на продаж або просто містить кілька квіткових клумб для краси внутрішнього двору, ви знаєте, що таке ручний полив – тягнути шланги навколо двору і переміщувати їх кожні півгодини або близько того. Система водопостачання ділянки, є мережею пластикових труб і спринклерів або крапельниці, які досягають кожної частини саду, яку ви хочете полити – позбавляє вас від цього.

Матеріали необхідні для водопостачання через мікрозрошення прості в установці, з інструментів знадобляться ножиці для обрізання та спеціальний інструмент для пробивання отворів. Як тільки ви викладете трубку і з’єднаєте крапельниці, спринклери або розпилювачі, ви зможете поливати рослини, просто увімкнувши воду. Додайте контролер з автономним живленням, і вам навіть не доведеться вмикати/вимикати воду для поливу. Контролер автоматично ввімкне та вимкне воду у вказаний вами час.

Мікрозрошення економить більше часу та енергії; він заощаджує воду, розподіляючи її ефективніше. Оскільки ви використовуєте десятки пристроїв для поливу, щоб замінити один регулярний спринклер, ви маєте набагато більший контроль над тим, куди йде вода і з яким тиском. Замість того, щоб залити грунт відразу, мікрозрошення доставляє невелику кількість води протягом більш тривалих періодів часу, дозволяючи волозі вбиратися в кореневу зону рослин для максимальної користі. . У цій статті перерахуємо основи не кроків щодо створення водопостачання на земельній ділянці.

Створіть проект і сплануйте систему краплинного зрошення
Якщо це ваш перший досвід у мікро-зрошенні, почніть з малого і експериментуйте, щоб зрозуміти, як працює система. Виберіть одну або дві клумби або невелику ділянку та встановіть просту однозонну систему водопостачання.

Основне завдання планування водопостачання – вибрати найкращий пристрій для поливу кожного типу рослин. Потім визначте витрату, яка забезпечує достатню воду для кожної рослини в зоні поливу. Налаштуйте систему водопостачання тривалістю від однієї до двох годин за раз, дві чи тричі на тиждень. Почніть із вимірювання площі вашого саду та створення простого плану системи водопостачання. Виберіть тип і витрату поливних пристроїв на основі ґрунту та потреб рослин у поливі. Позначте їх на схемі системи крапельного зрошення та намалюйте маршрут трубопроводу, щоб з’єднати їх.

Розпилювачі, крапельниці, обприскувачі, сплінктери.
Спробуйте покрити всі кореневі зони рослин. Не турбуйтеся про те, щоб спочатку все було ідеальним. Додайте кілька додаткових елементів для кожного типу поливу. Як тільки ви побачите, як працює система водопостачання, ви зможете легко переміщати або додавати різні розпилювачі, щоб отримати більш збалансований потік води або краще покриття зони поливу.

Перший полив.
Тепер ви готові включити воду та подивитися, як працює ваша нова система водопостачання. Дайте воді пробігти протягом години. Потім перевірте навколо рослин, щоб переконатися, що коренева зона повністю змочена. Змініть налаштування системи, відрегулювавши час, вили додавши або перемістивши поливу.

Обслуговує систему водопостачання на ділянці.
Підтримуйте систему водопостачання на ділянці – очищайте фільтр один раз на місяць (частіше, якщо у вас вода з великою кількістю осаду). Іноді перевіряйте крапельниці, щоб переконатися, що вони працюють. В осінній період підготуйтеся, демонтувавши запірний спліттер, зворотний клапан, регулятор, фільтр та регулятор тиску. Зніміть заглушки та злийте воду із системи.

Ви можете звернутися до нас з питань  водопостачання земельної ділянки , а також відвідати наш фірмовий магазин садового центру пн-пт з 8:30 до 18:00

Садовий центр — Зелений двір
м. Херсон, вул
.

м. Київ, Київська область, м. Житомир
м. Одеса, м. Запоріжжя

(050) 318 50 34

zeldvir.ua@gmail.com
viber: (050) 318 50 34